PF 2020..
03.01.2020
Tak a je to za námi.. Vánoční jiskření a silvestrovské bujaré veselí jsou ty tam a realita všedních dnů udeřila plnou silou. A my proto ještě jednou chceme popřát, aby tento nový rok, byl pro všechny rokem klidu a míru, lásky a vzájemného porozumění, tolerance a humoru, a samozřejmě rokem pevného zdraví.

Vánoční koncert
04.12.2019
Čas letí nezastavitelným tempem a už je tady opět předvánoční čas, charakterizovaný hektickým nákupním a různorodým shonem a spěchem, který už po několikáte můžete zpomalit, při tradičních Třineckých adventních podvečerech. My v rámci této akce, odehrajeme poslední letošní koncert v neděli 15. prosince od 18h.

Pařba v Rokáči
05.11.2019
První koncert po zdravotní pauze jsme odehráli v sobotu 2. listopadu v jablunkovském Rock Café Southock. Kapela Witch Hammer slavila 20 let na scéně a tak jsme se i my, se svou troškou do mlýna, přidali k zástupu gratulantů. Po celý večer panovala skvělá atmosféra a ti, co na akci byli, určitě nelitovali..

Podzim začal..
03.10.2019
..a trochu nás přibrzdil v rozletu. Měli jsme v plánu pracovat na novém songu, ale našeho klávesáka Ivana, přestalo poslouchat jeho "rockem zhuntované" tělo a musel na čas, na servis do nemocnice. Ale Ivan je chlap z "Goralie" a má tvrdý kořínek, tak věříme, že už do toho brzy, budeme zase společně mydlit..

V Návsí to žije..
02.09.2019
Na Dožinkách v Návsí, bylo zase skvěle, ostatně, tak jako vždycky..  Krásný, velký, nový areál, prostorné pódium a výborný zvuk Leszka Sajdoka. A samozřejmě vynikající publikum, díky kterému jsme v elektrizující atmosféře odehrálí dvou a půl hodinový koncert a oprášili i skladby, které nemáme běžně na playlistu.   

Prázdniny na zemi..
05.08.2019
Letošní léto jsme pojali odpočinkově. Po dlouhé době jsme si vzali na všechny prázdninové víkendy volno, kromě prvního červencového a posledního srpnového. Po měsíčním hudebním půstu, nás už ale svědí prsty, a tak zase zkoušíme a žhavíme na 31. srpna, kdy zahrejeme na Dožinkách v Návsí.

V pátek a v sobotu..
01.07.2019
Po sobotní úspěšné anabázi ve Vizovicích, nás hned první prázdninový víkend čekají další dva koncerty. Nejdříve zahrajeme v pátek 5. července od 20.00 na srazu hokejových fanoušku v Třinci na stadiónu na Borku a pak v sobotu 6. července od 19.00 na Barrocko Festu ve sportovním areálu ve Vendryni.  

A je tady léto..
03.06.2019
V sobotu jsme zahráli při otevírání letní zahrady v restauraci Sojka v Neborech. A co nás v červnu ještě čeká ? Nejdříve zahrajeme na soukromé párty v Jablunkově a pak v sobotu 29. června ve Vizovicích, kde vystoupíme na narozeninové Metal Párty u příložitosti 5. výročí fungování metalové pivnice Sokolovna.

U Jakuba bylo horko..
03.05.2019
Tak nějak na poslední chvíli, jsme souhlasili z nabídkou, zahrát s kapelou u příležitosti znovu-otevření hospody U Jakuba v Mostech u Jablunkova.  A byli jsme mile překvapení, hospoda praskala ve švech, sál byl během koncertu našlapán doslova od podlahy až ke stropu, skvělá atmosféra, horko jako v pekle, no prostě jízda..  

Z jara lehce jinak..
03.04.2019
Letošní jaro je pro nás trochu odlišné oproti minulým, neboť ladíme formu na několika soukromých narozeninových párty, ale ne že bychom měnili žánr nebo formu.., normálně to řežeme, tak jak na koncertech. A taky pozvolna pracujeme na nových skladbách, které by se měly zařadit do letošního Open Air playlistu.

Videoklip "Ďábel"
03.03.2019
Dnes jsme na Youtube pustili do oběhu nové video k songu Ďábel. Kliknutím na obrázek vlevo tohoto textu, si jej můžete přehrát. Kamery a střihu se opět ujal Pavel Mišun, zvuku Martin Roženek, světel a dalších náležitostí team Rock Cafe Southock v Jablunkově. Všem děkujeme.

Pomalu se rozjíždíme
30.01.2019
Leden jsme tentokrát pojali trochu odpočinkově, hory, moře, lázně.. A teď se pomalu vracíme do starých kolejí. Postupně přibývají další koncerty a tak už nemůžeme zahálet.  A hned první letošní  vystoupení nás čeká v sobotu 15. února u našich braťou Slovákou, v Smer Klubu 77 v Žilině.

Novoroční přání..
29.12.2018
Vážení přátelé, fanoušci, kamarádí..  Z celého srdce Vám děkujeme za celoroční přízeň a podporu, moc si toho vážíme a přejeme Vám hodně sil, štěstí a zdraví v dalším, jistě neméně hektickém novém roce 2019...

Vánoční koncerty
11.12.2018
Konec roku se blíží a nás čekají ještě poslední letošní koncerty. Nejdříve zahrajeme ve čtvrtek 13.12. od 18h v rámci  Adventních podvečerů v Třinci na náměstí Svobody, pak v sobotu 15.12 v PZKO v  Havířově, a hudební rok 2018 zakončíme na Štěpána, ve středu 26.12. v třineckém klubu Barrocko..

Videoklip "Já vím"
11.11.2018
Dnes jsme zveřejnili na Youtube nový videoklip k songu Já vím. Kliknutím na obrázek vlevo tohoto textu, si jej můžete přehrát. Také jsme tuto skladbu přidali do playlistu na Bandzone profilu. Chceme moc poděkovat všem co s námi na klipu spolupracovali Pavlovi, Věrce, Páji, Martinům, Vencovi a Rokáči v Jablunkově.

A co na podzim ?
12.10.2018
Máme tady krásné Babí léto a proto je třeba ještě dokonale vychutnat, někde v hospůdkových zahrádkách, nejen příjemné sluneční paprsky..  A my pro vás v tomto pohodovém prostředí, chystáme křest nového CD, premiéru čerstvého videoklipu a taky něco na sebe - nová trika, kšiltovky, klíčenky a podobně..

Dvě noci v Rokáči..
13.09.2018
V pondělí a úterý jsme se nastěhovali do jablunkovského Rokáče, kde jsme do pozdních nočních hodin mlžili, svítili, hráli a vůbec tak nějak blbli. To podstatné jsme zanamenali na videokameru a po nějakém čase, až si hlavní kameraman bytelně zastřiže, vypustíme do internetového éteru nějaké to video...

Další dvojitá sobota..
13.08.2018
Po páteční soukromé narozeninové párty v Bukovci a sobotní výborné akci s kapelou Vixlaivant v Hávířově, máme před sebou znovu dva koncerty během jednoho dne. V sobotu 18. srpna, hrajeme od 20.00h na Obecni slavnosti v Hnojníku a pak pofičíme do Bukovce, kde cca. od 22.30h vystoupíme na PanelFestu.

Sobota bude akční..
16.07.2018
V plném proudu prázdnin a dovolených si odskočíme na jednu dvojitou bigbítovou sobotu. 21. července zahrajeme od 17.30h na Bierfestu v Nýdku. A potom se přesuneme do Milíkova, kde zahrajeme od 21.00h na Slavnostech na hřišti.  Obě akce jsou známé množstvím skvělého jídla, pití a dobré zábavy.

Rozhovor a recenze CD...
13.07.2018
Na serveru irockshock.net, si můžete přečíst rozhovor a také recenzi k našemu novému CD.

Nové album je na světě...
30.05.2018
Trochu to trvalo, ale nové album "Parta bláznů" je již realitou. Aktuálně řešíme distribuci, kde bude CD k dostání. Je možné si jej objednat přes náš e-mail a samozřejmě bude k dispozici na všech našich koncertech, brzy další možnosti  zveřejníme. Už v sobotu  2. června na akci v Ropici, může být nové CD vaše..

Ještě pár krát se vyspíme a...
23.04.2018
..nové CD bude na světě. V polovině května by mělo být hotovo a s vydáním nové desky zahajujeme letní Open Air koncertní sezónu.  Začínáme Hutnickým dnem  v Třinci, pak Májovou slavnosti ve Vendryni, dále v Ropici, pak Motoscuk na Hlučínské Štěrkovně a další.. Více naleznete v sekci koncerty..

Jaro klepe na dveře...
08.03.2018
Dnešním dnem bychom chtěli popřát všem ženám - naším můzám, k jejich svátku, aby byly pořád krásné a inspirativní. My aktuálně finišujeme na veškerých pracích k vydání CD a také se připravujeme na koncertní sezónu. Začínáme v sobotu 17.3. v Rock Café v Jablunkově s kapelami Moravius a Sjetý Gumy.

Nahrávání nového CD...
31.01.2018
Hned v prvních lednových dnech, jsme se nastěhovali do GM studia a  nahráli veškerý materiál pro připravované třetí CD. Atmosféra i nálada byla výborná a tvůrčí. Pod bystrým sluchem i zrakem Martina Roženka, vše proběhlo dle plánu. V polovině února příjde na řadu mastering a pak další náležitosti pro finalizaci CD..

PF 2018
28.12.2017
Vše, co se muzicírování týče máme pro letošní rok za sebou.. A bylo toho celkem dost, spousty zážítků, přátel, propařených nocí.. Chceme tedy poděkovat za celoroční podporu všem fanouškům a kamarádům, taky blízkým spolupracovníkům Martinovi, Vaškovi, Petrovi a popřát do nového roku jen to nejlepší...

Vánoční koncerty v Třinci...
01.12.2017
Máme tady prosinec a s ním sníh, mráz a předvánoční shon. A my máme  před sebou, ještě poslední dva letošní koncerty. První 22. prosince od 18h na Náměstí Svobody (snad nezmrzneme) a druhý na Štěpána 26.12. v Rockovém klubu Barrocko, za podpory punk-rockových šoumenů Vixlaivant z Havířova..

Volary ó ó...
03.11.2017
V sobotu 21. října, jsme společně s kapelou Solar System, vyrazili do jihočeských Volar. V místním kultůrním domě, jsme zahralí koncert na  svatební  rockové party. A byla to bytelná jízda.. Plné stoly jídla, pivo teklo proudem a všichni se dobře bavili. Akce byla skvěle zorganizována díky Janě a Otovi..   

Od teď makáme na novém CD...
03.10.2017
Předposlední zářijovou sobotu, jsme v Jezerní Kotlině u Michala, bytelně oslavili Ivanovy půlkulatiny. Dobrá zpráva - všichni přežili, nikdo se neutopil.. A teď se už můžem pustit do práce na plánoveném novém CD. 4. ledna už lezeme do studia, takže na to  máme tři měsíce, doufáme, že to všechno stihneme..

Září zavonělo podzimem...
05.09.2017
Druhý prázdninový měsíc jsme každý víkend byli na cestách, hráli jsme až se z nás kouřilo, někdy i dvakrát za den, někteří i třikrát.. Počasí jak na houpačce, ale nejsme z cukru.. V Lomné jsme už trochu vymrzli. Poslední letošní venkovní hraní nás čeká 28.9. u Tipsport baru v Jablunkově na Bělé..

Srpen plný muziky...
03.08.2017
Srpen venku začal pěkně žhavě... A my jsme po červencových "prázdnínách", taky patřičně nažhaveni. V sobotu 12.8. zahrajeme v Havířově, 19.8. v Bukovci, pak si 26.8. střihneme dvoják - nejdřív v 18.30h Motopárty na Žermanicích a ve 21.30h Dožinky v Návsí. 2. září nás čekají Slezské dny v Lomné...

V červenci máme prázdniny...
03.07.2017
Červnové koncerty máme za sebou, až na vyjímku (Milíkov), nám počasí přálo a bylo dobře, hlavně díky našim příznivcům. Letos jsme si po delší době nařídili prázdniny, a tak celý červenec máme volno a každý z nás bude dle libosti dovolenkovat, relaxovat a odpočívat. Ale už se těšíme, jak na to od srpna zase vlítnem...

Open Air akce jedou naplno...
01.06.2017
V květnu jsme odehráli koncerty v Jablunkově a v Ropici. Mimochodem v Jablunkově se aktuálně nachází jeden z nejlepších rockových klubů v republice. Prvním venkovním vystoupením v pěkném areálu v Ropici, jsme zahájili naše letošní Open Air aktivity. Atmosféra i nálada výborná, tak v červnu fičíme dál...

V květnu začínáme...
28.04.2017
Tak a už se nám pomalu blíží letošní koncertní sezóna. Začínáme v sobotu 13. května v Jablunkovském Rokáči na křestu nového CD kapely Witch Hammer. Máme pro vás připravený koncertní set, včetně nových songů, které jsme ještě živě nikde nehráli a které se objeví na našem chystaném třetím CD.

Roztočili jsme to...
07.03.2017
Zdar přátelé, po celý předchozí měsíc, jsme nasadili na zkouškách vyšší rychlostní stupeň a celkem slušně jsme to roztočili. Můza kolem nás zběsile vířila, a my jsme hráli, až se z nás kouřilo. Výsledkem jsou čtyři nové písničky a spousta dalších nápadů a rifů, které se budeme snažit dále využít...

Co nás letos čeká...
07.02.2017
Rok se sedmičkou na konci, se rozjel pekelným tempem a už máme první měsíc za sebou. A my doufáme, že to číslo sedm bude pro nás příznivé. Plánů máme hodně. Jedním z nich je vydání nového CD. Práce na nových skladbách je v plném proudu, a pokud to půjde zdárně, jako do teď, máme nachystány i další novinky... 

strana | 1  2  3  4  5  6 |

Kapela | Historie | Diskografie | Koncerty | Fotogalerie | Úvod
Copyright © 2012 LK - S.T.S

Také nás najdete

Kontakt:
+420 606 762 315
stsband@email.cz

Rádia

Kluby