Vánoční koncert
04.12.2019
Čas letí nezastavitelným tempem a už je tady opět předvánoční čas, charakterizovaný hektickým nákupním a různorodým shonem a spěchem, který už po několikáte můžete zpomalit, při tradičních Třineckých adventních podvečerech. My v rámci této akce, odehrajeme poslední letošní koncert v neděli 15. prosince od 18h.

Pařba v Rokáči
05.11.2019
První koncert po zdravotní pauze jsme odehráli v sobotu 2. listopadu v jablunkovském Rock Café Southock. Kapela Witch Hammer slavila 20 let na scéně a tak jsme se i my, se svou troškou do mlýna, přidali k zástupu gratulantů. Po celý večer panovala skvělá atmosféra a ti, co na akci byli, určitě nelitovali..

Podzim začal..
03.10.2019
..a trochu nás přibrzdil v rozletu. Měli jsme v plánu pracovat na novém songu, ale našeho klávesáka Ivana, přestalo poslouchat jeho "rockem zhuntované" tělo a musel na čas, na servis do nemocnice. Ale Ivan je chlap z "Goralie" a má tvrdý kořínek, tak věříme, že už do toho brzy, budeme zase společně mydlit..

V Návsí to žije..
02.09.2019
Na Dožinkách v Návsí, bylo zase skvěle, ostatně, tak jako vždycky..  Krásný, velký, nový areál, prostorné pódium a výborný zvuk Leszka Sajdoka. A samozřejmě vynikající publikum, díky kterému jsme v elektrizující atmosféře odehrálí dvou a půl hodinový koncert a oprášili i skladby, které nemáme běžně na playlistu.   

Prázdniny na zemi..
05.08.2019
Letošní léto jsme pojali odpočinkově. Po dlouhé době jsme si vzali na všechny prázdninové víkendy volno, kromě prvního červencového a posledního srpnového. Po měsíčním hudebním půstu, nás už ale svědí prsty, a tak zase zkoušíme a žhavíme na 31. srpna, kdy zahrejeme na Dožinkách v Návsí.

V pátek a v sobotu..
01.07.2019
Po sobotní úspěšné anabázi ve Vizovicích, nás hned první prázdninový víkend čekají další dva koncerty. Nejdříve zahrajeme v pátek 5. července od 20.00 na srazu hokejových fanoušku v Třinci na stadiónu na Borku a pak v sobotu 6. července od 19.00 na Barrocko Festu ve sportovním areálu ve Vendryni.  

A je tady léto..
03.06.2019
V sobotu jsme zahráli při otevírání letní zahrady v restauraci Sojka v Neborech. A co nás v červnu ještě čeká ? Nejdříve zahrajeme na soukromé párty v Jablunkově a pak v sobotu 29. června ve Vizovicích, kde vystoupíme na narozeninové Metal Párty u příložitosti 5. výročí fungování metalové pivnice Sokolovna.

U Jakuba bylo horko..
03.05.2019
Tak nějak na poslední chvíli, jsme souhlasili z nabídkou, zahrát s kapelou u příležitosti znovu-otevření hospody U Jakuba v Mostech u Jablunkova.  A byli jsme mile překvapení, hospoda praskala ve švech, sál byl během koncertu našlapán doslova od podlahy až ke stropu, skvělá atmosféra, horko jako v pekle, no prostě jízda..  

Z jara lehce jinak..
03.04.2019
Letošní jaro je pro nás trochu odlišné oproti minulým, neboť ladíme formu na několika soukromých narozeninových párty, ale ne že bychom měnili žánr nebo formu.., normálně to řežeme, tak jak na koncertech. A taky pozvolna pracujeme na nových skladbách, které by se měly zařadit do letošního Open Air playlistu.

Videoklip "Ďábel"
03.03.2019
Dnes jsme na Youtube pustili do oběhu nové video k songu Ďábel. Kliknutím na obrázek vlevo tohoto textu, si jej můžete přehrát. Kamery a střihu se opět ujal Pavel Mišun, zvuku Martin Roženek, světel a dalších náležitostí team Rock Cafe Southock v Jablunkově. Všem děkujeme.

Pomalu se rozjíždíme
30.01.2019
Leden jsme tentokrát pojali trochu odpočinkově, hory, moře, lázně.. A teď se pomalu vracíme do starých kolejí. Postupně přibývají další koncerty a tak už nemůžeme zahálet.  A hned první letošní  vystoupení nás čeká v sobotu 15. února u našich braťou Slovákou, v Smer Klubu 77 v Žilině.

strana | 1  2  3  4  5  6  7 |

Kapela | Historie | Diskografie | Koncerty | Fotogalerie | Úvod
Copyright © 2012 LK - S.T.S

Také nás najdete

Kontakt:
+420 606 762 315
stsband@email.cz

Rádia


Kluby